prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Srpen 2010

Život Star 1.část

31. srpna 2010 v 17:46 | admin |  Články z nudy
Nevíhoda star je v tom,že v létě nemůže kopečkovou zmrzlinu a v zimě horkou čokoládu. Nesmí vyjít ven bez make-uppu ... . ''O své fanoušky musí pečovat'' koukněte na evu farnou po 1 desce po ní ani křeček nepísk.
Skrátka a dobře být Star je práce na plný ůvazek (pracjete ve dne i v noci).

   Vaše Sasinka

úvodem

29. srpna 2010 v 20:51 | admin
Sem budu psát o tom jaké by to bylo být rockovou či filmovou hvězdou. Klady i zápory. (nebude to někdo konkrétní).

   Vaše Sasinka

Proměna

22. srpna 2010 v 13:14 | admin |  Mé příběhy
Je jeda holka co se umí proměnit v jaké koli zvíře. Jmenovaala se Karen.  Byla z bohaté rodiny a ve škole měla hodně přátel. Patřila do elity nejoblíbenějších. Na druhé straně byla Olynka průměrná školačka přátel neměla ani málo ani moc. Měla však jednu nepřítelkini tou byla Karen. Olynka uměla zastavit čas a tak ji Karen potřebovala. Děvčata se musela rychle zblížit. Aby karen neměla potíže. Avšak jednou se zastavil čas, ale to neudělala Olynka. Děvčata Musela zachránit planetu protože by Mohla vybuchnout sopka nebo přijít tornádo a lidé by se nedokázali zachránit. karen se tedy proměnila v orla a olynka si nasedla. Letěli na horu Kinž-uon když tam doletěli tak se Karen proměnila zpátky v holčičku lehla si na zem a sotva popadala dech. Olynka musela obrátit veliké přesípací hodiny a najednou zjistila, že umí létat a ovládá vyduch nabrala veškerou sílu a přiměla vítr otočit ty přesípací hodiny. nakonec za pomoci karen která se mezitím proměnila v medvěda  tak se povedlo  najednou šel čas jako dřív, ale Olynka musela rychle zastavit čas. Vždyť mají být ve škole. Po chvilce se dostali do školy odpočinuli si a Olynka pustila čas tak jak má plynout po tomto činu jim byli odebrány jejich schopnosti, ale jejich přátelství nikoli.

   Vaše Sasinka

o čem vlastně budu psát?

17. srpna 2010 v 16:02 | admin |  Mé příběhy
Budu psát příběhy které vymyslím.vímže jsem se předběhla, ale co kdyžbych ten nápad zapoměla? Budu ráda za každý komentář ať kritika nebo klad. Pište moc se těším.
   Vaše Sasinka

O klukovi co chtěl umět lést na stromy

17. srpna 2010 v 11:49 | Admin |  Mé příběhy
Byl jednou jeden kluk. A ten se jmenoval Tomáš. TenhleTomáš si hrozně přál umět lést na stromy. Pořád to zkoušel , ale furt padal. Nakonec to vzdal a jeho sen se rozplynul jako zrnko písku na pláži, jako kapka sladké vody v moři. Z tomáše se stal učetní byl bohatý a slavný ve svém oboru. Když mu, ale zemřeli oba rodiče tak po nich zdědil chalupu a protože jako jediný syn se  o tu chalupu musel prodat a kůli závěti ji nesměl prodat tak se rozhodl že  se tam přestěhuje aby ušetřil na nájem. Po spatření stromů a lesíků si vzpoměl na svůj dětský sen. Odhodil sako, koupil si tepláky a chrániče na brusle a helmu na kolo. Začínal na nízkých stromech sice padal ale touha být na vrcholu stromu byla větší a nakonec za pomoci žebříků se nahoru dostal a když uviděl tu nádheru po pár dnech se na ten strom dostal i bez žebíku.  Byl z toho tak nadšen že si nahoře postavil domek a chalupu dal do podnájmu. V zimě chodil na běžky a v létě jedil na kole. Jednou za čas jel zkontrolovat jak se mají ve městě když potřebovali poradit tak jim poradil a pak se vrátil domů. Bakonec se zamiloval do své podnájemnice a jejich děti bydleli na stromě jako tehdy za mlada Tomáš.

Doufám že se vám tento příběh líbil a čekám pár komentářů.
   Vaše Sasinka