prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Září 2010

z budoucnosti část III

30. září 2010 v 21:19 | admin |  Mé příběhy
Dnes má být zase rodiná večeře (jako každý týden). Našla jsem v kredenci mé sestřenky deník. po chvilce pročtení jsem zjistila že můj deník je vlastně její a naopak. vyměnila jsem ho (mě se přece bude více hodit můj než její).
 V tom deníku je vše popisuje můj život. Má sice malé odchylky, ale jinak celkem dobře umim předpovídat budoucnost.

z budoucnosti 2. část

9. září 2010 v 15:19 | admin |  Mé příběhy
po otevření na 1. stránce stálo: ještě týden a odpromuju. budu moct pořádně spořit. já a šetřit? to nemůže být pravda. po ušetření značné částky si koupím dům a vypadnu z domova. Jo už se mi to podobá. hlavně se dostat od sestřenky. pořád jen rozhazuje peníze mluví sprostě nadává mi atd. má pořád nějaké koníčky a vůbec se nevěnuje škole. běhá jen za klukama nebo po obchodech, ale vše se jí promine protože jí je přece jenom 12.

z budoucnosti 1. část

8. září 2010 v 19:35 | admin |  Mé příběhy
Vědci zjistily, že než zemřete tak si s sebou můžete vzít 1 věc. Myšleno do hrobu. a v dalším živtě ve 12 letech se vám to dostane do rukou. A můžete zjistit co jste byli v minulém životě. tento příběh bude o dívce která psala deník den za dnem a když zemřela tak si ten deník vzala s sebou.
Je mi 12 a můžu si přijít pro to co jsem byla v minulém životě. Moc se těším co to bude. Většina dětí (kolem mě dostala webové stránky nebo mobily které neměli sítě většinou to dávali do muzeí) tak sem zvědavá třeba dostanu mobil a za něj peníze v muzeu. či playstaison nebo tak podobně. No peníze by se šikly tak ať tam sem co nejrychlejc. Řekla jsem svě jméno a oni mi dali souřadnice  z toho žádné peníze asi nedostanu. Doma jsem našla souřadnice bylo to u nás na chalupě na zahradě tak alespoň nebudu muset jezdit někam daleko. po chvilce no tak dobře po asi 4 hodinách jsem to vykopala. Byla tam knížka,  no představte si to knížka. teda spíš deník.

   Vaše Sasinka
PS: další díl příště.