prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Říjen 2010

Gossip girl, Trojčata

24. října 2010 v 8:42 | admin |  Přečtená literatura
autorka:Cecily von Ziegesarová a
Je to 1. díl z nové (2.) série. Prý má mýt 12 dílů.
Postavy: Awery,Owen a Baby -jsou to trojčata,J.P.,Jackie,Kelsay-Kat, Rhyse, Jiffi a samozřejmě SD
Ďej: A,O a B se odstěhují do NYCity na Mnhattan do bytuve kterém bydlela Blair Waldorfová a její rodina, ale o tom nekdy jindy :-D . B(Baby) je naštvaná chtěla by spátky do Nunket za svým přítelem naopak Awery je ráda protože v NYC bydlela její babička.Jackie chodí s J.Pm chodí na balet a od začřátku nenávidí awery, její táta jí zabaví majetek takže musí bydlet na půdě.a do toho se s ní rozejde J.P. Kůli venčitelce psů Baby. po tom co awery neúspěšně utvořila čajový dýchánek se rozhodla rozjet to ve velkém. U babičky v domě bzÿla velká párty byli tam kluci ze st.Judes, dívky z Arm... a samozřejmě z konstance billard. Jackie zavolá policii za rušení nočního klidu. Owen ji dostane z vězení. Mezi tím Baby odjede do nunket za svým přítelem ten má ale jinou po moci strávené na pláži za Baby přijede J.P a odveze si jí domů.  Baby se už nezdá NYC tak hrozný město.

   Vaše Sainka

To je ona ..., proslulá

16. října 2010 v 15:10 | admin |  Přečtená literatura
autorka: Cecily von Ziegesarová
Je to 2. díl ze série To je ona ...  . Tato série je vedle série gossip girl. Z této série je přejata 1a půl postavy: Jeny Humphrey, která si píše s jejím otcem.
              Brett,Callie,Tinsey,Easy,Eric nebo-li pan Dalton,Brandon, Jeremih
Hl. myšlenka: T, C a B vytvořily ''tajný spolek'' mezi pozvanými byla i J. Ta ovšem zrovna začala chodit s E. Ten se, ale právě rozešel s T. Když se to T dozví vyhodí J s Bt z ''tajného spolku'' takže se nedostanou na 2. večírek ''tajného spolku'' E se dozví, že na 1. večirku se hrála ''hra'' kdy všechny dívky na které došlo museli políbit B-ho,J, ho políbí a Easy se s ní rozejde. po 2. večírku Jsou T a C rozděleny protože jsou načapány  na večírku učitelem. takže na nezminovaném pokoji 303 zůstane jenny a T a na pokoj myslím 101 je přestěhována B a C mezitím se pan D. rozejde s B a začne chodit s C. Ta se, ale chce pomstít takže na něj práskne ,že má doma scovanou marihuanu. ten, ale odejde ze škly dříve než se to začne řešit.
Tahle knížka se mi líbila, ale  nejdřív si přečtěte první díl To je ona ..., okouzlující. Já se osobně těším na To je ona ..., bezstarostná.

   Vaše Sasinka

něco jako čtenářský deneník?

2. října 2010 v 10:04 | admin |  Přečtená literatura
Do této rubriky budu psát přečtenou literaturu (i ta co se mi nelíbila) pokud se vám líbí Nějaká knížka  a chtěli byste se o ni púodělit s ostatními napište ji do komentářů. nebudou zde všechny knížky jen ty co od ted dočtu. jo a chtěla bych upozornit, že já čtu různé žánry. Někdy se může stát, že knížku nedočtu, ale napíšu sem vše co o ní budu vědět. kdyžtak mi můžete napsat na e-mail o knížce já to pak zveřejním.

   Těším sše na vás Vaše Sasinka