prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

To je ona ..., proslulá

16. října 2010 v 15:10 | admin |  Přečtená literatura
autorka: Cecily von Ziegesarová
Je to 2. díl ze série To je ona ...  . Tato série je vedle série gossip girl. Z této série je přejata 1a půl postavy: Jeny Humphrey, která si píše s jejím otcem.
              Brett,Callie,Tinsey,Easy,Eric nebo-li pan Dalton,Brandon, Jeremih
Hl. myšlenka: T, C a B vytvořily ''tajný spolek'' mezi pozvanými byla i J. Ta ovšem zrovna začala chodit s E. Ten se, ale právě rozešel s T. Když se to T dozví vyhodí J s Bt z ''tajného spolku'' takže se nedostanou na 2. večírek ''tajného spolku'' E se dozví, že na 1. večirku se hrála ''hra'' kdy všechny dívky na které došlo museli políbit B-ho,J, ho políbí a Easy se s ní rozejde. po 2. večírku Jsou T a C rozděleny protože jsou načapány  na večírku učitelem. takže na nezminovaném pokoji 303 zůstane jenny a T a na pokoj myslím 101 je přestěhována B a C mezitím se pan D. rozejde s B a začne chodit s C. Ta se, ale chce pomstít takže na něj práskne ,že má doma scovanou marihuanu. ten, ale odejde ze škly dříve než se to začne řešit.
Tahle knížka se mi líbila, ale  nejdřív si přečtěte první díl To je ona ..., okouzlující. Já se osobně těším na To je ona ..., bezstarostná.

   Vaše Sasinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama