prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Tanečnice

14. června 2011 v 15:55 | admin - sasinka |  Mé příběhy
Byla jednou jedna dívka. Jmenovala se Lisa. Ve škole bylavelmi ctižádostivá, ale ctižádost někdy neznamená vše. Možná se snažila, chtěla být nejlepší, ale prostě na samé jedničky to nikdy nebylo a přesto, že jí to ve škole šlo nebyla spokojená. K tomu si nikdo nevšiml když se v něčem zlepšila, jen každý poukazoval na její chyby.
Učitelky věděly, že se snaží ale každá jí stejně dala tu horší známku. Jednou prozradila na zbytek třídy, že ukradli test. Jenomže ve třídě byl člověk který to obrátil proti ní a třídní učitelka napsalal do posudku na střední školu, že Lisa krade testy a i když mela velmi dobrý výsledek na žádnou střední školu jí nepřijali. A tady začíná můj příběh. ...

O 5 let později když Lisa vystudovala konzervatoř chtěla najít práci ale bohužel našla jen jednu a to velmi podřadou. Jako tančnice u tyče. protože neměla žádné peníze tak tuto práci vzala. Byl to sice luxusní podnik ale k čemu ta veškerá práce byla? Hned první den tam byl starosta se svým synem (ten tam prý byl poprvé). Starosta svého syna nechal napospas nové tanečnici a sám šel za ''okázalým masem''.
Po namáhavém tanci měla Lisa vždy chvilku na odpočinek. Šla tedy před bar a chvilku přemýšlela o svém zpackaném životě. někdo se jí diotkl ramene. Když se otočila takuviděla starostova syna. Byla překvapená a řekla mu že na další taneček si musí počkat. Ale on nechtěl tanec! Představil se a jejich rozhovor proběhl asi takto:¨
starostův syn:Já jsem Jakub. A nejde mi o tanec jen by mě zajímalo proč tak krásná a chytrá dívka pracuje zde?
Lisa: Pokud ti nejde o tanec tyak jsi asi první a poslední kdo navštívil tento bar. Vždy jsem si myslela, že tanečnice mají být krásné a jak víš, že jsem chytrá?
Jakub: no prohlížel jsem vysvědčení posudky různých učitelů.
Lisa:ty jako syn starosty bys měl vědět že je to trestné.
Jakub: zakládám firmu a hodila by se mi pomoc nechtěla bys mi dělat asistentku dostávala bys větší plat nemusela by ti být taková zima a za své zaměstnání by ses určitě nemusela stydět.

Lisa novou nabídku přijala. A jak to bylo dál? To nevím ale měla se dobře protože o 3 roky později měla firma úspěch a Lisa se nastěhovala ke svému zaměstnavateli a o další 2 roky měla svatbu. Na prstenech byly iniciály J a L.

Vaše Sasinka

Jak vidíte každý příběh má dobrý konec:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myšlady de Pendragon Myšlady de Pendragon | Web | 18. června 2011 v 19:37 | Reagovat

Všechny příběhy nemají dobrý konec! To si vyprošuji!

2 Ellie Ellie | Web | 19. června 2011 v 13:29 | Reagovat

je to divný. Nic proti tobě. Nápad je to dobrý, ale chyběj mi tu alespoň malý podrobnosti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama