prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Srpen 2011

3, 2, 1, start

31. srpna 2011 v 17:49 | admin - sasinka |  Pohádky
3 2 1 START.Ozvalo se z reproduktorů a Apollo 20 právě odstartovalo. A já nemohu uvěřit tomu že mám takové štěstí a letím do vesmíru. Naše posádka se skládá ze 2 členů 1. Jsem já holka z děcáku ,která má nastarosti průzkumnou akci po marsu.a za 2. Je můj španělský kamarád který pilotuje jmenuje se Fred apollo 20 zkráceně žirafu. Těžce ale přece nějak jsme se probojovali mezi hvězdnou bouří a co to nevidí oko mé mars ale ne jen tak jak ho znám ze snímků z družic nebo internetu to je to na co jsem celý den čekala budu 1. Člověk co vstoupil na mars po hladkém přistání jsem se napasovala do skafandru a po chvilce už jsem skákala po marsu Fred mně vyfotil a po chvilce už jsme skákali nějakým směrem po chvilce jsme uviděli bazén bohužel byl plný vodíku sirného ale 1 věc byla divná jako kdyby zde byla gravitace ale my jsme pořad museli skákat najednou se před námi vztyčil kopec když jsme byli asi tak uprostřed tak při dalším výskoku nás jakýsi asi vítr popohnal a vtu ránu jsme byli na kopci viděli jste nějaký dobrodružných filmů kde najdou novou ůplně nedotčenou zemi? My takovou našli. Přes těsné skafandry jsme uslyšeli šumnění na zemi by to byla H2O tady to bylo CO2 místo Labutí tam plavala malá i velká pomela. A s řevem malých dětí kolem nás proletěli pegasové a jako třešínka navrh se nevinořily z jehličnatých palem dinosauři ale kachnolidé byli asi o pul metru vyšší než průmněrný člověk, místo pusy mněli zobáky nohy jako pozemšťan ale od kolena dolů nebyl béžové ale sitě oranžové jako pomeranč místo parádného kožich jako my před asi 100 000 letty oni mněli peří a dokonce mněli i ruce ale plus to ještě křídla.A z toho se da usoudit že u nas se přemnožily opice a u nich zase kahcny.Úplně bez námahy k nám přelétly. Chvilku si žvalali něco po svém a když z našeho výrazu pochopily že nerozumíme tak jsme se domlouvali jako indiáni v deštném pralesu nohama a rukama. Jestli jsme rozuměli dobře žak se nás snažili vyhnat. Po tom co nám ukázali jejich zbraně (co s epodobaly banánům) tak jsme zase zdrhli není dobré si poštvat tamní obyvatelstvo. Co ale vímeje, že nejsme ve vesmíru sami a pokud chceme ještě někdy potkat naše spousedy z jiné planety tak bychom se měli k této planetě chovat co nejslušněji. třeba jednou pojedou na návštěvu oni k nám tak aby si o nás nepomysleli, že jsme nějací primitivové. Po návratu na zem nám nikdo nevěřil. Každý si myslel, že máme nadání pro upravování fotografií. Pokud mi ale vy věříte tak třeba naše dílo dokončíte.

Já a pan Mazelka, aneb splácení není věda nebo alespon ne ta přírodní

13. srpna 2011 v 21:51 | admin |  Mé příběhy
J:Ale matka příroda nechtěla abychom znečitovali prostředí a proto nás ted trestá.
M-PU: Nesouhlasím, když jednou věci jsou tak prostě jsou a s tím nic neuděláškdyž jednou věci jsou tak prostě jen jsou a dále o tom nebudu dohadovat o přestávce za mnou zajdi do kabinetu.
později ...
M-PU: Mám stejný názor na věc jako vy, ale když budu tvrdit opak dostanu přidáno.
J: A to vám za to stojí??
M-PU: Bohužel ano , protože musím splácet dluh.
J: a kolik jste si půjčil?
M: Už tak jsem vám toho řekl až příliž
Musela jsem použít trochu magie, ale opravdu jen trochu aby mi vše vyzvonil
M:200kč za měsíc splácím 50kč 
J a to je problém?
M: pro mne ano 
J: tak já to za vás zatáhnu 
M:není problém s penězi ale když mám splácet nedokážu jim poslat tu správnou sumu takže za mnou příjdou vymahači
J: tak výte co dneska půjdu s vámi a donutím vás to zaplatit
M: tak dobrá
ještě později .... ( když jsem šla domů)
zas jsem použila magii ale myslím že byto dokázal zaplatit i sám.

vysvětlivky:
M nebo M-PU  je pan učitel přírodopisu 
J já
   
   Vaše Sasinka

Jak odvádí nájemní vrahové daně?

9. srpna 2011 v 15:53 | admin - sasinka |  Úvahy
Jak odvádí nájemní vrahové daně? Člověk se s takovým povoláním asi nepřizná, že jevrah na plný úvazek. To mě přivádí k další otázce: Jak je možné,že mají tolik peněz a skupují drahé movitosti a nemovitosti a nikdo si toho nevšímá. Ano z těch daně odvádějí ,ale pokud může někdo odvádět daň z nemovitosti, tak má peníze a ty někde musel vydělat z čehož vyplívá, že musí pracovat. I když by ty peníze mohl vyhrát, ale nemůžete vyhrávat celý život. A tak se dostáváme k otázce ''Jak nájemní vrahové odvádějí dane?'' Takže kromě toho, že zabíjejí lidi tak ještě unikají daním. S touto logikou by se mělo na údajné nájemné vrahy přijít a posléze by byl svět zbaven takovýchto lumpů.

Vaše Sasinka