prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Alkohol

20. listopadu 2011 v 18:52 | admin-Sasinka |  Úvahy
Nejprve bych si chtěla položit otázku: Proč lidé pijí alkohol? Nejprve jsem nechápala proč to dělají, když jim to ničí mozkové buňky, ano jsem trošku posedlá mozkovýdo mi buňkami . Zeptala jsem se mých vrstevníků proč alkohol lidé pijí. A odpověď?:protože jim to chutná. pro Informaci já alkohol NEPILA konec závorky. No tak dobrá ale proč ho pijí v takové míře? Stojí jim to za to? No nejspíše ano jinak by to nedělali, ne? Pokud je alkohol tak dobrý proč si lidé nedají třeba coca-colu ? ta také ničí co může. Kromě malé výše platu zaměstnanců, zemi na které je ta továrná např.: bere jendé čtvrtině Indie vodu,ničí zuby, ale je dobrá na žaludek. Našlo by se mnoho dalšího ale toto dávám dohromady z hlavy bez internetu a encyklopedií. Nebo šťávu, džus ty jsou prospěšné, ano pivo nebo víno má v malém počtu také léčivé účinky ale džusu člověk nesmrdí nebolí ho hlava či dokonce nezvrací pokud se ho nenapije noc max. může mít žaludeční problémy, ale já bych řekla, že s tím si po čase HCl poradí. Říká se že se lidé opíjejí třeba aby zapomenuli ale co já jsem slyšela tak to moc nepomáhá max. to danou situlaci jenom zhorší.
Píší můj názor a i když se vám nelíbí přišlo mi vhodné to jsem napsat 1. Protože je to globální problém a 2. Aby mí přátelé konečně pochopili můj názor na věc.

Vaše Sasinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Š. Š. | Web | 30. ledna 2012 v 11:55 | Reagovat

Ahoj,měla jsi dotaz na mém blogu jak plést náramek více barvama....dám ti sem odkaz a tam je na jednom náramku ukázáno,jak to udělat.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=XxSko6uUOQA&feature=player_embedded

2 Maigreur-M Maigreur-M | Web | 21. září 2012 v 16:14 | Reagovat

Nevím kde jsi vzala informace o džusu, ale džus je přeslazená ehm a plná éček, ovoce to snad ani nevidělo. Já teda piju, omím to i přehnat, ale to je jednou za uherský rok, já mám spíš alkohol jako nějaký vybíjecí prostředek po kterém se uvolním. A když už jsi psala o studentském životě, tak nevím co si představuješ pod pojmem party, někdy se na tu vysokoškolskou zajdi podívat, možná se budeš divit, co intelektuálové zvládnou za číčoviny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama