prosím nekopírujte věci které sem dám, a nevydávejte je za své děkuju

Září 2012

Moje vysněné povolání

21. září 2012 v 15:59 | admin-Sasinka |  Články z nudy
Moje vysněné povolání? Student do 25 let po celý život. To je toptiž mé vysněné povolání. Má to samé výhody (zatím jsem nepřišla na žádné nevýhody). Mé předchozí vysněné povolání bylo přírodovědec na volné noze(ale se zaměstnavatelem-nebo s někým kdo by mi vypisoval granty). Tyto 2 povolání se od sebe moc neliší. Když vezmu v potaz co se při těchto činnostech dělá. Ale v tomto článku se hodlám zabývat statutem //student//
Kdybych byla studentem tak to bych měla stejné výhody jako mám teď-karta ICIC,levnější různé vstupy, výhodné tarify a smlouvy. Navíc jako student bych si asi nehledala zaměstnání, ale jen dočasnou brigádu(těch můžu mít kolik chci můžu to zkompletovat se svými koníčky a se školou. A navíc kdyby se mi nelíbila brigáda je většinou na malý časový úsek takže to že by se mi to nelíbilo by asi tak moc nevadil :) . Nyní si asi myslíte ,že chci být studentem jenom kvůli studentským výhodám. Ale to není stěžejní důvod. Učit se mě baví a moc ráda v tom budu pokračovat:) ráda dělám referáty a nejradši z toho všeho mám ten pocit 1) že jsem něco dodělala dokonce(mám špatnou vlastnost věci nedotahovat dokonce-s chutí vždy začnu ale těsně před koncem od určité věci upustím). 2)když se zpětně podívám na svoje sešity tk jsem na sebe pyšná(ano sebechvála smrdí, jenomže já si udržuju barvičky a podtrhávám jako v 1. Třídě nesnesla bych mít nevedený sešit (sešity to je moje úchylka)3) tento bod se nestává moc často, ale když už tk to zato opravdu stojí, l když vás učitel nebo kdokoli pochválí nebo a to hlavně když uzná že jste chytří ), to je snad nejlepší pocit na svtě(dobře nejlepší není ale z těhle 3. Určitě vede)
Dále co si představíte pod pojmem studentský život? Já si představím tyto věci:kaffe,čokoláda,čaj,učení se do noci,party,diskotéky,divadla, kamarádi,a hlavně smích (i když ten mě doprovází na každém kroku:)
Studentem je být fajn a právě teď bych to neměnila:) navíc člověk žijící v čr je sice plnoletý v 18. A fyzicky v tento věk i dospívá, avšak mozková bílá hmota //dozrává// až v 25-ti letech :) díky čemuž dělají mladí lidé tolik hloupostí:)¨. To že kolem 19 roku odezní pubrta ještě neznamená že člověk dospěl a to je na mládí asi ta nejkrásnější věc-dělat hlouposti,kraviny a vylomeniny:)

Vaše Sasinka